ATELIER

Wyjątkowe Miejsce Dla Wyjątkowych Kobiet

Wszyskie kobiety kochające modę serdecznie zapraszam do swojego atelier. Ofertę kieruję do klientek szukających indywidualnych projektów i chęci odkrycia swojego modowego "ja". Joanna Muzyk Altelier to odpowiedź na potrzebę indywidualizmu i ekspresji, które drzemią w każdej z nas. Jeśli szukasz miejsca, gdzie w 100% projektant skupi się na Tobie i Twoich potrzebach to trafiłaś pod właściwy adres. Przy lampce dobrego wina porozmawiamy o Twoim look-u i jestem przekonana, że nasze spotkanie przyniesie owoce w postaci nieszablonowych kreacji, które wzbogacą Twoją szafę!

Serdecznie Zapraszam Joanna Muzyk


Nowy Sącz Ul. Konarskiego 9/1
Otwarte Pn-Pt 8:00-18:00

ATELIE-1 — kopia.jpg

image2_1.jpeg

image1_1.jpeg

ATELIE-1 — kopia.jpg

Unikatowej Projekty Dostępne Online

Dla wszystkich moich klientek dostępna jest również w kanale online! Joanna Muzyk Atelier to shop online, oraz możliwość tworzenia indywidualnych projektów bez konieczności wychodzenia z domu!

Skontaktuj się ze mną, a wspólnie stworzymy kreację Twoich marzeń! Będziesz na bieżąco informowana o postępie prac, materiale użytym do wykonania, oraz kosztach całego projektu. Znalazłaś coś w mojej ofercie? Napisz który model chciała byś zakupić - dopasujemy go tak aby na Tobie leżał idealnie!

W zakładce SALE znajdziesz projekty wyprzedażowe w naprawdę atrakcyjnych cenach!Pamiętaj! Joanna Muzyk Atleier to wysyłka na cały świat!

image3_1.jpeg

image4_1.jpeg