Zwroty/Wymiany

1.Warunki Zwrotu:

     Zgodnie z przepisami Prawa Konsumenta (Regulacje dotyczące umów zawieranych na odległość i poza lokalem przedsiębiorstwa zawiera ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (DzU 2014, poz.827):
     Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni kalendarzowych bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
     Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, prosimy o poinformowanie nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy poprzez przesłanie wypełnionego formularza dostępnego na naszej stronie na adres atelier@joannamuzyk.pl
Zwrotu produktu można dokonać jedynie kiedy produkt ma oryginalne metki i nie nosi jakichkolwiek śladów użytkowania.
     Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów,      w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. sukienka szyta na zamówienie) - zgodnie            z  ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r. poz. 827) niniejszym oświadczam że odstępuję od umowy sprzedaży poza lokalem przedsiębiorcy. wyjątek stanowi pkt 3 art 38, który mówi, że nie można odstąpić od umowy zawartej na odległość w przypadku zamówienia, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta służąca do zaspokojenia jego zindywidualizowanych potrzeb.

      Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.  

     Jonna Muzyk Atelier zastrzega sobie prawo do odrzucenia zwrotów wysłanych lub zgłoszonych przez klienta po upływie wyznaczonego terminu, lub artykułów, które nie znajdują się w takim samym stanie, w jakim zostały otrzymane.
     Po zatwierdzeniu zwrotu otrzyma Pan/Pani jego wartość w ten sam sposób, w jaki został dokonany zakup.
Po zatwierdzeniu zwrotu (artykuły muszą być w doskonałym stanie i posiadać wewnętrzne oraz zewnętrzne metki) zostanie zrealizowany przelew na Pana/ Pani konto w ciągu 14 dni roboczych.

Instrukcja zwrotu towaru:

1.Towar zwracany przyjmowany jest tylko i wyłącznie w oryginalnym opakowaniu i  opatrzony metką, oraz oryginalnymi plombami, z dołączonym formularzem zwrotu oraz dowodem zakupu, w terminie nie przekraczającym 14 dni od daty otrzymania towaru od sprzedającego. W przeciwnym wypadku zwroty będą odrzucane. Wysyłka pod adres:

JOANNA MUZYK ATELIER
UL.KONARSKIEGO  9/1
33-300 NOWY SĄCZ


2.Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
3.Klient ponosi odpowiedzialność za ODMOWĘ PRZYJĘCIA ZWROTU TOWARU, jeśli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania oraz jeśli nosi ślady użytkowania.

 Formularz zwrotu do pobrania:

Formularz zwrotu

 

 2. Warunki wymiany:

W przypadku kiedy otrzymany produkt nie spełnia Państwa oczekiwań względem rozmiaru, proponujemy wymianę produktu w ciągu 14 dni kalendarzowych na ten sam model w innym rozmiarze.

Aby skorzystać z tej możliwości prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli zweryfikować stan magazynowy pożądanego rozmiaru.

Koszty dostawy wymienianego produktu lezą po stronie Klienta.

Po uzyskaniu telefonicznej lub mejlowej akceptacji wymiany prosimy o odesłanie produktu wraz z formularzem wymiany na nasz adres:

JOANNA MUZYK ATELIER
UL.KONARSKIEGO  9/1
33-300 NOWY SĄCZ

Instrukcja wymiany towaru:


1.Towar wymieniany przyjmowany jest tylko i wyłącznie w oryginalnym opakowaniu i  opatrzony metką dołączonym formularzem wymiany oraz dowodem zakupu, w terminie nie przekraczającym 14 dni od daty otrzymania towaru od sprzedającego. W przeciwnym wypadku wymiana będzie odrzucana.
2.Wymieniany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
3.Klient ponosi odpowiedzialność za ODMOWĘ WYMIANY TOWARU, jeśli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania oraz jeśli nosi ślady użytkowania.

 

Formularz wymiany do pobrania:

Formularz wymiany

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium