Spodnie jeansy z rozszerzaną nogawką i paskiem RETRO JEANS
Opis
Retro Jeans to model, który łączy w sobie ponadczasowy styl z lekko vintage’owym pazurem. Uszyte z miękkiego, spranego denimu zachwycają subtelnymi przetarciami i kobiecą linią dzwonów, które pięknie wydłużają nogi i modelują sylwetkę.
Nogawka w formie delikatnych dzwonów została dodatkowo podkreślona lamówką poprowadzoną pionowo, dzięki czemu nogi optycznie stają się smuklejsze i dłuższe. To jeden z tych detali, które robią całą stylizację.
Do jeansów dołączony jest pasek z ozdobną klamrą, który podkreśla talię i dodaje całości charakteru retro — możesz nosić go klasycznie lub całkowicie wyjąć, jeśli wolisz bardziej swobodny efekt.
To jeansy stworzone dla kobiet, które uwielbiają nowoczesne podejście do klasyki i styl, który zawsze robi wrażenie.
• Delikatne dzwony – efekt wydłużonych nóg
• Lamówka na nogawce wysmuklająca sylwetkę
• Miękki denim w stylu vintage
• Subtelne przecierania
• Pasek z ozdobną klamrą w zestawie
• Wygodny, kobiecy fason
• Model premium szyty w limitowanej ilości
WYMIARY:
XS/S
• Pas: 74 cm
• Biodra: 101 cm
• Stan: 26 cm
• Długość: 103 cm
M/L
• Pas: 76 cm
• Biodra: 104 cm
• Stan: 26 cm
• Długość: 105 cm